Våra valsamordnare

För information om vårt lokala arbete, kontakta våra valsamordnare på följande orter:

Luleå

Niklas Almå
niklas.alma@lsu.se

Sundsvall

Johanna Bergström
johanna.bergstrom@lsu.se

Stockholm

Diana Gonzales
diana.gonzales@lsu.se

Stockholm

Diana Olofsson
diana.olofsson@lsu.se

Skåne

Maria Ricksten
maria.ricksten@lsu.se

Skåne

Lovisa Andersson
lovisa.andersson@lsu.se

Västsverige

Maria Can
maria.can@lsu.se

Vi som arbetar med Makten är din!

För information samt förfrågningar om Makten är din! ta kontakt med:

Seinab Hilowle

Projektledare demokratisk inkludering & Röstresan, LSU
seinab.hilowle@lsu.se
070- 360 31 60
(för frågor som rör hemsidan, sociala medier, press)

Matilda Ilander

Praktikant EU & Europa, LSU
matilda.ilander@lsu.se

I samarbete med

Sidan är skapad och drivs av LSU – Sveriges Ungdomsorganisationer | 2019 | Foto och layout av Joakim Lindgren